V branickém Hamru proběhlo v neděli 3. a 10. listopadu druhé kolo letošního GP. V jednotlivých kategoriích zde měla Sparta 19 zástupců!

V dorostu se představilo sedm Sparťanů, z nich v elitní kategorii A hned čtyři. Cennou stříbrnou medaili si zde vybojoval David SOCHOR, gratulujeme! Adam SOCHOR skončil osmý, Naty HANDLOVÁ čtrnáctá a Martin BRUK šestnáctý. V kategorii B startovali Ondra MELÍŠEK, Jenda MARHOL a Eda RAŠEK. Všichni postoupili ze svých skupin a pokračovali dál do druhého kola, kde je soupeři zastavili.

Ve starším žactvu jsme měli pět zástupců. V kategorii A dokázala postoupit do finálové osmičky Andrea JUNGWIRTHOVÁ i Kája JAROŇOVÁ, Andrea obsadila konečné šesté místo a Kája osmé místo. Oběma Sparťankám se vydařila i čtyřhra, když se v konkurenci 30 párů sešly až v samotném finále! Andrea společně s plzeňským Jůzou po vítezství 2:0 (9,9) nad Kájou, hrající s břeclavskou Masopustovou, tak získala zlatou a Kája stříbrnou trofej, gratulujeme! V kategorii B zvítězil ve skupině Vašek MATOUŠEK i Jenda MARHOL, Vašek skončil celkově čtvrtý a Jenda osmý. Vojta NEZBEDA došel do čtvrtfinále útěchy.

V mladším žactvu přidal další medaili Martin JANDUS, když společně s Lukášem Rekem (Slavoj) vybojovali stříbro, gratulujeme! Martin také došel nejdál i v singlu, po vítězství ve skupině (bez ztráty setu) prohrál pouze s kotlářským Procházkou 2:3 a po dvou dalších výhrách obsadil celkové páté místo. V kategorii A se představila také Terezka MELÍŠKOVÁ a Pavel ŠOUREK, Terezka skončila na dvanáctém a Pavel na šestnáctém místě.

V kategorii B Áďa NOSKOVÁ vyhrála bez ztráty setu skupinu, ve druhém kole hlavní soutěže ji ale zastavila Makarová ze Slaného. Ondra ŠPERL i Marek MANDAT sbírají zatím herní zkušenosti a skončili v úvodním kole útěchy.

V nejmladším žactvu prezentoval Spartu Lukáš MARTINEK, který v pětičlenné skupině kategorie A ztratil jediný set a ve finálové části si vybojoval pěkné sedmé místo.